Decydując się na wsparcie firmy eventowej, warto wiedzieć na jakie aspekty współpracy należy zwrócić uwagę. Taka wiedza nie tylko ułatwi Ci późniejszą ocenę sposobu, w jaki zostały wykonane zadania, ale również pozwoli podjąć decyzję o dalszej relacji biznesowej. Jak więc wybrać agencję eventową? Na to pytanie odpowie firma Evtrad Events, działająca na śląskim rynku od ponad 10 lat!

Być może masz już doświadczenie w organizacji imprez, a być może to zupełnie coś nowego wśród Twoich obowiązków – jedno jest pewne: zanim zaczniesz dzwonić do różnych agencji, na pewno musisz stworzyć listę informacji, które przekażesz agencji. Na jakich ustaleniach powinieneś się skupić na początku? Przede wszystkim określ cel imprezy, podaj wybrany przez Ciebie termin, opisz grupę uczestników (wiek, ilość, etc.), a także zaznacz, jakie dokładnie będą zadania agencji. W ocenie firm dobre pierwsze wrażenie to podstawa, dlatego po wysłaniu dokumentów zwróć uwagę na to, jaką odpowiedź otrzymałeś: feedback to zawsze ważna część komunikacji.

Co powinna zawierać dobrze przygotowana oferta?

Dużo zależy od Waszych wcześniejszych ustaleń – kiedy będziesz już miał ofertę przed sobą, sprawdź, czy wszystkie Twoje uwagi zostały uwzględnione i wprowadzone. W ofercie powinien pojawić się plan wydarzenia oraz kosztorys, a dodatkowo również inne pomysły jak uatrakcyjnić wydarzenie, na przykład zaplanowane atrakcje. Nasza agencja eventowa, Evtrad Events, zawsze dba o to, aby podczas organizacji imprezy dla klienta zapewnić mu indywidualną obsługę, bez narzucania własnych pomysłów oraz z uwzględnieniem charakteru wydarzenia. Stawiamy również na najwyższej jakości sprzęt nagłaśniający, a także inne elementy techniki scenicznej, aby zapewnić rozrywkę na najwyższym poziomie. Poszukując agencji, nie zapomnij także o tym, aby zapoznać się z wcześniejszymi realizacjami – większość firm zwykle prezentuje swoje portfolio na stronie internetowej, jeśli jednak nie możesz znaleźć odpowiedniej zakładki, poproś o podobny dokument na etapie briefu. Dzięki temu przekonasz się, która z wybranych przez Ciebie ofert będzie najbardziej pasowała do Twojego pomysłu – a może postawisz na zupełnie nowe podejście! Również doświadczenie w organizacji różnego rodzaju imprez jest ważne: jednak zawężanie wyboru do firm eventowych, które oferują wyspecjalizowane usługi nie jest konieczne. Warto przejrzeć referencje od innych klientów – to z pewnością rozwieje kilka Twoich obaw. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, spotkaj się z przedstawicielami różnych agencji i poznaj ich pracę, pomysły, a także plan na organizację Twojego wydarzenia. Dobra firma eventowa zostanie Twoim partnerem, a nie tylko wykonawcą i organizatorem. W agencji Evtrad Events stawiamy przede wszystkim na kreację i produkcję, które muszą się doskonale łączyć, aby na finalnym etapie otrzymać wyjątkowy produkt, jakim jest impreza firmowa. Oryginalny pomysł musi być dopasowany do budżetu – w naszej agencji oznacza to jednak i tak zawsze najwyższy poziom usług.

Dlaczego warto wybrać Evtrad Events?

Organizowane przez nas wydarzenia w swoim założeniu zawsze przeznaczone są dla pracowników i kontrahentów, i to z myślą o nich realizujemy wszystkie imprezy firmowe. Na rynku działamy już ponad 10 lat, dzięki czemu doskonale rozumiemy jak możemy pomóc naszym partnerom, łącząc ze sobą kompetencje firm takich jak agencja artystyczna, agencja reklamowa i agencja eventowa. Katowice to miasto, które rozwija się razem z nami, a my doskonale odnajdujemy się w nowej rzeczywistości, odpowiadając na potrzeby zarówno małych i średnich przedsiębiorstw, jak i międzynarodowych korporacji.

Zapraszamy na naszą stronę: https://evtrad.pl/ – zorganizujemy niezapomnianą imprezę także dla Twojej firmy!

Oto kilka zdjęć z z realizacji naszej agecnji ewentowej z Katwoic!

realizacja imprezy firmowej agencji evtrad events z katowic

realizacja gali firmowej agencji evtrad events z katowic

realizacja pokazu na imprezie firmowej agencji evtrad events z katowic