Nowy zdrowy styl życia, tak by czuć się w pełni sił, by nic nam nie doskwierało. Wiele osób podejmuje nowe ruchy po wizycie u lekarza, który przeglądając wyniki stwierdza, że nie jest dobrze. Dieta Dash to nowoczesna dieta niewymagająca zbyt dużo od pacjenta. Najważniejsze ograniczyć sól.

Zdrowa dieta zasady

Warto pamiętać by spożywać około 2000 kcal, w przypadku osób, które chcę zrzucić kilka zbędnych kilogramów, warto zredukować dzienne spożycie kalorii do 1500. Co ciekawe, nigdy nie będziemy głodni, 3 główne posiłki i 4 przekąski to mnóstwo jedzenia. Należy spożywać produkty pełnoziarniste, warzywa i owoce, chudy nabiał, orzechy i nasiona kilka razy w tygodniu. Bardzo interesująca jest możliwość zjedzenia pięciu porcji słodyczy w tygodniu. Zalecana jest gorzka czekolada oraz miód, które przeciwdziałają zakrzepom.
Nowy rewelacyjny sposób odżywiania pomaga utrzymać organizm w dobrej formie i zapomnieć o trapiących cię zmartwieniach. Nie uprzedzaj się niepotrzebnie, warto zadbać o swoje życie, by cieszyć się nim długo. A może skorzystasz z aktywności fizycznej? Rower, spacer, basen? Wiele możliwości, tylko trochę chęci.